Puszcza Piska

Gościniec Iznota - Domki Juida

Iznota 2A, 12-220 Ruciane-Nida
tel: 87 423 68 94, 500 165 431
e-mail: gosciniec.iznota@wp.pl
http://www.iznota2a.mazury.info.pl

Oferta:

Zapraszamy Państwa do gościńca, domków letniskowych oraz do leśniczówki (mieszkania wakacyjnego). Urokliwe miejsce w maleńkiej mazurskiej wsi Iznota, wsród lasów Puszczy Piskiej, przez którą przepływa jedna z najpiękniejszych rzek w kraju - Krutynia (gdzie właśnie kończy swój bieg wpadając tuż zaraz do jeziora Bełdany).

W Gościńcu oferujemy Państwu:

  • 2 osobowe pokoje z RTV
  • 3-4 osobowe pokoje z RTV
  • jadalnię na 20 osób,
  • kuchnię
  • przestronny salon kominkowy z TV-SAT

Śniadania zapewnione juz w cenie za pokój, obiadokolacja - na zamówienie.

Domki Letniskowe Juida - nad jeziorem

W każdym z domków może zamieszkać 4-6 osób. W okresie lipiec-sierpień domki wynajmujemy w turnusach 7-dniowych od soboty do soboty (doba hotelowa - od 16:00 w dniu przyjazdu do 10:00 w dniu wyjazdu). Na parterze znajdują się: 2 pokoje dwuosobowe, jadalnia, kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienka, przedpokój, TV oraz radio. Na piętrze jest sypialnia dwuosobowa. Do dyspozycji gości: taras, grill, meble ogrodowe, piaskownica, huśtawka, miejsce na ognisko.

Mieszkanie wakacyjne

Posiadamy 2 pokoje dwuosobowe, w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę, TV, ogród wyłącznie dla gości mieszkania (mile widziani także goście z psem), grill, miejsce na ognisko oraz meble ogrodowe. Teren jest ogrodzony. W okresie lipiec-sierpień przyjmujemy gości w turnusach 7-dniowych od soboty do soboty (doba hotelowa - od 16:00 w dniu przyjazdu do 10:00 w dniu wyjazdu).

Dodatkowe informacje:

Istnieje możliwość skorzystania ze sprzętu wodnego, kąpieliska, rowerów 3-biegowych, łódki wiosłowej, kajaków, jachtu (sprzęt wodny za dodatkową opłatą). Posiłki można sporządzać na miejscu, mamy do tego warunki. Można także skorzystać z obiadów przygotowywanych w leśniczówce lub w Gościńcu.

Galeria zdjęć:

Lokalizacja na mapie:

« powrót