+48 50811369 kontak@mazuryzapolceny.pl
Blog do podróżników, fanów wypraw z plecakiem.Ryn, 11-520 Moczkowska 1

Plecak Skórzany na Wakacje – gdzie kupić w Rynie

Wpis eksperta w dziedzinie plecaków: Marta Ryn

Wakacje w pełni, jeśli jednak w śród Was są osoby które jeszcze nie zaopatrzyły się w plecak na wakacje – to ten wpis jest stworzony właśnie dla Was!

Zobaczcie jak oceniają nasze poradniki inni czytelnicy z okolic miasta Ryn

Tworzycie sensowne treści, pozbawione nacechowania marketingowego. Dobrze że powstał w końcu blog turystyczny o naszej pięknej okolicy oraz całych mazurach, który nie ma na celu tylko sprzedaży wycieczek..

Adam Elbląg 11.06.2022

Pani Magdo, cieszę się że dzięki Pani wpisowi trafiłam w końcu idealny plecak skórzany. Polecam innym kobietom plecaki skórzane ze strony: Brytyjka.pl, robią naprawdę porządne produkty.

Izabella Gdańsk 05.07.2022

Korzystałam podczas Pandemii covid 19 z waszych porad odnośnie wyboru bezpiecznego miejsca na odpoczynek na Mazurach. Szczerze, to nie spodziewałam się tak dobrych warunków, a opisane zalety wcale nie okazały się nadmiernie zachwalane. Urlop spędziłam na 5! Pozdrawiam! 🙂

Gosia Szczecinek 12.06.2022

Polecane modele plecaków skórzanych

plecak skóra
Model szyty dla Brytyjka.pl – Z71 z brązowej skóry naturalnej

Piękne plecaki wymagają dobrej ręki. Dlatego najlepsze modele, powstające z naturalnej skóry bydlęcej szyte są w Polsce przez kaletników- mistrzów tej profesji.

Przyjrzyjcie się plecakowi skórzanemu, który powstał przy użyciu skóry grubej na 1,5-1,8mm. Fason pochodzi od polskiego kaletnika z Połczyna Zdroju.

W opinii bloga mazuryzapolceny.pl ten model posłuży Wam przez niejeden wakacyjny sezon! Jesteśmy ciekawi Waszych opinii na temat użytkowania tego skórzanego plecaczka, dlatego piszcie do nas na skrzynkę: [email protected] – dziękujemy za każdy głos.

Dodaj komentarz